Katalogi

Ciekawe propozycje gadżetów reklamowych

Wszystko zaczyna się w głowie

Każdy z nas ma mnóstwo ciekawych pomysłów, ale tylko najodważniejsi starają się je realizować. Z nami nawet najambitniejsze plany mogą stać się realne. Jeżeli nie boisz się ryzykować by osiągnąć swój cel, to jesteś na dobrej drodze, w dobrym miejscu. W Cat System bardzo cenimy sobie innowacyjność i pomysłowość, dlatego jeżeli masz ciekawy projekt, tym bardziej zapraszamy do współpracy.

Jeżeli jednak nie wiesz od czego zacząć poniżej znajduje się kilka katalogów, w których to znajdziesz kilkaset, a nawet kilka tysięcy ciekawych arykułów reklamowych. Może z nich uda Ci się coś wybrać lub będzie to dobry punk wyjścia, aby rozpocząć swoją przygodę z opracowaniem gadżetów dedykowanych właśnie Twojej firmie.

Voyager

Katalog zawierający ponad 6000 produktów reklamowych od elektroniki, przez torby, plecaki aż po artykuły ECO, parasolki czy art. piśmiennicze.

Voyager XD

Ponad 360 stron ciekawych i nowoczesnych artykułów reklamowych dla każdej firmy.

Zabawki pluszowe

Szukasz odpowiedniej maskotki dla swojej firmy? Dobrze trafiłeś. W naszym katalogu znajdziesz ich ponad 120.

Voyager Special Edition

Kolejny katalog z gadżetami. A w nim nie tylko artykuły reklamowe na co dzień, ale również gadżety świąteczne i ekskluzywne.

More Than Gifts

Szukasz czegoś ciekawego, co mogłoby zainteresować Twoich Klientów? W tym katalogu masz do dyspozycji ponad 430 stron atrakcyjnych gadżetów reklamowych.

More than Xmas

Prezenty, prezenty, prezenty… ale nie tylko od święta. W tym katalogu znajdziesz coś na prezent dla każdego.

Textile Europe

Potrzebujesz koszulek? A może ubrań roboczych? W naszym katalogu znajdziesz nie tylko tekstylia, ale również torebki, czapki, plecaki czy ubrania dla dzieci.

YourChoice

Słońce, plaża i… no właśnie. Przydałaby się jakaś czapka z daszkiem, albo kocyk lub parasolka. To wszystko, ale i inne ciekawe artykuły  znajdziesz w tym katalogu.

Jeżeli nie znalazłeś czegoś, co Cię zainteresowało, możesz do nas napisać lub zadzwonić. Nasi handlowcy przygotują ofertę specjalnie dla Ciebie. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce:

Do usłyszenia.