Kontakt

Telefon. Mail. Facebook. Instagram.

Napisz do nas lub zadzwoń.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz się po prostu z nami skontaktować, napisz do nas. Z zasady pracujemy od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00, ale w pilnych sprawach odpowiadamy również poza godzinami pracy.

Napisz do nas

Pracujemy od poniedziałku do piątku, ale rozumiemy również potrzeby naszych Klientów. Jeżeli czegoś potrzebujesz po prostu napisz do nas na maila.

Facebook

Jesteśmy również na Facebook’u. Zajrzyj i tam, przejrzyj zamieszczane posty i koniecznie polub naszą stronę, aby być na bieżąco.

Instagram

Lubisz oglądać zdjęcia? Mamy dla Ciebie miłą wiadomość. Na naszym Instagramie znajdziesz sporo zdjęć naszych gadżetów. A jak już tam będziesz koniecznie polub nasze posty i obserwuj naszą stronę, aby być na bieżąco.

Linkedin

Z nami można kontaktować się na wiele sposobów. Na przykład wchodząc na nasz profil na Linkedin. Tam również umieszczamy ciekawe publikacje dotyczące naszych gadżetów reklamowych.

Zadzwoń do nas

Jeżeli wolisz z nami porozmawiać, to nasi przedstawiciele są do Twojej dyspozycji w godzinach pracy naszej firmy, ale w pilnych sprawach odpowiadamy również poza nimi. Wszystkie potrzebne telefony znajdziesz na dole każdej strony w stopce.

Pamiętaj. Ty nam nigdy nie przeszkadzasz.