O nas

Krótko, ale treściwie


Pracując razem tworzymy zgrany zespół. To jest właśnie sekret naszego sukcesu.

Nasza firma działa nieprzerwanie od 1994 roku. Wiemy jak zaplanować pracę, żeby zapewnić najlepsze wyniki dla naszych Klientów.

Wywodzimy się z poligrafii, dzięki czemu posiadamy odpowiednią wiedzę techniczną. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam nie tylko korzystać z niej, ale też łączyć różne techniki i kreować je w taki sposób, aby najlepiej dopasować je do potrzeb Klientów. Zmysł artystyczny i zaplecze projektowe pozwalają tworzyć indywidualne i oryginalne rozwiązania, a własne urządzenia dają szansę ich realizacji.

Poznaj naszą ofertę

Przekonaj się, jak duży masz wybór. Może szukasz konkretnego gadżetu albo inspiracji. U nas zawsze możesz liczyć na pomoc fachowców.

Personalizacja

Wspólnie ustalimy, czego potrzebujesz do promocji. Określimy ilości, wielkość znakowania, ceny i terminy. Współpracujemy z Klientem na każdym etapie tworzenia oferty.

Złóż zamówienie i potwierdź je

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas wizualizacje albo próbne wydruki, dzięki którym upewnisz się, że zamówienie odpowiada Twoim potrzebom. Produkcję rozpoczniemy po pisemnej akceptacji.

Ciesz się z pełnowartościowych produktów

Dostawa od nas to pewność, że wszystko jest zgodne z zamówieniem, a każda sztuka dokładnie przez nas sprawdzona i policzona. Żadnych kłopotów.

DOŚWIADCZENIE, KTÓRE DBA O CIEBIE

Troszczymy się o naszych Klientów

Staramy się, żeby nasze produkty i obsługa były na jak najwyższym poziomie, dlatego wciąż się rozwijamy, poszukując nowych technik, materiałów i nieszablonowych rozwiązań, stale poszerzając naszą ofertę. Jeśli poszukujesz ciekawych i nieszablonowych gadżetów reklamowych, to dzięki naszemu zespołowi poczujesz się jak dziecko w sklepie z zabawkami.

Idealna oferta

Wszystkie upominki reklamowe w jednym miejscu. Pełna oferta poligrafii. Zaplecze projektowe. Własne maszyny i urządzenia. Nie potrzebujesz szukać innego dostawcy!

Pracujemy z pasją

Dla Twojej firmy oznacza to, że będziemy z pełnym zaangażowaniem poszukiwać idealnych gadżetów reklamowych i rozwiązań, które będą najskuteczniejszą promocją.

Profesjonalni entuzjaści

Wieloletnie doświadczenie i wiedza plus ciekawość i chęć „zdobywania nowych szczytów” to gwarancja Twojego zadowolenia.

U nas najkorzystniej

Dobra promocja to nie koszty, ale przyszłe zyski. Dlatego musi być dobrze dopasowana. W Cat System masz do dyspozycji pełną ofertę i zespół profesjonalistów. Zamówienie u nas, to rozpoznawalność Twojej marki.

Dbamy o Klientów

Niezależnie od tego jaką branżę i wielkość firmy reprezentujesz, zajmiemy się Twoją promocją. Dopasujemy druki i gadżety reklamowe, wyprodukujemy, skontrolujemy każdą sztukę. Dostawa od nas musi być idealna.

Ciągły kontakt

Staramy się jak najlepiej poznać potrzeby naszych Klientów i rozumiemy je. Na naszej stronie dostępne są niektóre katalogi, żebyś zawsze mógł wybrać coś dla siebie. Pomocny może też być nasz profil na facebooku i instagramie.